TANAP SOSYAL VE ÇEVRESEL YATIRIM PROGRAMLARI (SEIP) II. ÇAĞRI YAYINLANDI

TANAP Doğalgaz İletim A.Ş. tarafından Küçük ve Orta Ölçekli Hibe Başvurusu II. Çağrı ilanı yayınlanmıştır. Proje başvuruları 23.08.2017 tarihine kadar yapılabilecektir.

HİBE ORANI %95

 

KÜÇÜK ÖLÇEKLİ PROJELER

Proje bütçesi azami 200.000 TL

 

ORTA ÖLÇEKLİ PROJELER

Proje bütçesi asgari 200.000 TL ve azami 1.500.000 TL

BAŞVURU SAHİBİ

Hibe almaya uygun olmak için, Başvuru Sahibi aşağıda belirtilen tüzel kişilerden birisi olmalıdır:

Yerel yönetim, sivil toplum kuruluşu (STK), kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, kooperatifler, birlikler, okul-aile birlikleri, vakıflar, meslek odaları, federasyonlar ve birlik konfederasyonları, ulusal ve uluslararası kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, üniversiteler, KOBİ’ler (tüzel kişiliği olan, mikro ve küçük ölçekli), Köy Muhtarlıkları, Köylere Hizmet Götürme Birlikleri, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları (YİKOB), İl / İlçe Özel İdareleri.

UYGULAMA YERİ

Faaliyetlerin, TANAP Boru Hattı güzergâhı üzerindeki bir veya birden fazla ilçe veya köyde uygulanması gerekmektedir.  Bu çağrı kapsamındaki ilçeler aşağıdaki gibidir, bunun dışında uygulama yeri kabul edilmeyecektir: 

Ankara (Bala, Gölbaşı, Haymana, Polatlı), Eskişehir (Günyüzü, Sivrihisar, Çifteler, Mahmudiye, Seyitgazi, Odunpazarı, Tepebaşı, İnönü), Bursa (Harmancık, Orhaneli, Büyükorhan, Mustafakemalpaşa), Balıkesir (Susurluk, Manyas, Gönen), Bilecik (Bozüyük), Kütahya (Domaniç, Tavşanlı), Çanakkale (Biga, Gelibolu), Tekirdağ (Şarköy), Edirne (Keşan, İpsala).